Pogledajte show najefikasnijeg Srbina u povijesti. Vratio Piksija u igru za Euro

SRBIJA je napravila ono što je morala. Pobijedila je 3:1 kod Litve u kvalifikacijama za Euro. Sva tri gola za goste postigao je Aleksandar Mitrović, i to ekspresno, od 21. do 43. minute. Litvi je poraz ublažio Gitis Palauskas u 45. minuti.

Srbi su nakon domaćeg poraza od Mađarske, koja je tako prije tri dana zauzela prvo mjesto skupine, te današnje dramatične pobjede Crne Gore nad Bugarskom morali dobiti kod Litve kako bi zadržali šanse za izravni odlazak na Euro. Zahvaljujući nezaustavljivom Mitroviću, to su i uspjeli. Najbolji strijelac u povijesti Srbije je u 83. nastupu za reprezentaciju došao do čak 55 golova.