Pogledajte slavlje Vlaovića nakon gola Livaje i preokreta Hrvatske

NAKON šokantnog početka i gola Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti za vodstvo Kanade protiv Hrvatske u drugom kolu skupine F Svjetskog prvenstva, krenuo je hrvatski preokret. Izabranici Zlatka Dalića slavili su s 4:1 golovima Andreja Kramarića, Marka Livaje i Lovre Majera, a evo kako je izjednačujući Kramarićev gol popratio Goran Vlaović, koji utakmicu prati u društvu Zvonka Alača i Marka Loze u Indexovom Studiju.

Samo sedam minuta nakon Kramarićevog gola u 36. minuti utakmice zabio je i Marko Livaja. Veliki posao kod gola odradio je bivši kapetan Hajduka Josip Juranović, koji je nakon duplog pasa na desnoj strani donio loptu pred kanadski kazneni prostor. Očekivano, uslijedilo je novo Vlaovićevo slavlje.

U 70. minuti Kramarić je postigao treći gol Hrvatske, ponovno nakon asistencije Ivana Perišića i njegovog sjajnog lažnjaka kojim je prevario kanadske braniče.