Pogledajte udarac koji se teško može ponoviti. Pogodio gredu, gol-crtu i stativu

JUVENTUS je u prvoj utakmici play-offa za plasman u osminu finala Europske lige odigrao 1:1 protiv Nantesa nakon što je Dušan Vlahović u 13. minuti doveo Juve u vodstvo, a Ludovic Blas u 60. minuti uspio izjednačiti. Samo tri minute nakon izjednačenja u prilici za gol našao se Federico Chiesa, no u nevjerojatnom raspletu akcije nije se uspio upisati među strijelce.

Prihvatio je loptu koju mu je proslijedio Vlahović i s nekih sedam metara udaljenosti od gola puknuo lijevom nogom. Lopta je pogodila gredu, pala na gol-crtu, a onda se odbila u stativu. Nekoliko minuta kasnije Juventus je još jednom pogodio okvir gola. Angel di Maria pucao je direktno iz kornera.