Pogledajte vožnju koja je Zrinki Ljutić donijela drugo mjesto i plasman karijere

ZRINKA LJUTIĆ osvojila je drugo mjesto na slalomu u Jasni gdje je s dvije sjajne vožnje stigla do rezultata karijere. Na pobjedničkom postolju iznad nje bila je tek Mikaela Shiffrin, legendarna američka skijašica, sedmerostruka osvajačica malog kristalnog globusa za slalomske utrke i skijašica koja ima najviše pobjeda u Svjetskom kupu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGU VOŽNJU ZRINKE LJUTIĆ

Ljutić je nakon jutarnje vožnje zauzimala drugo mjesto ukupnog poretka, a sačuvala ga je i u popodnevnom dijelu natjecanja. Za pobjedničkim vremenom Shiffrin (1:48.21), zaostala je tek 0.14 sekundi i tako po prvi put osvojila drugo mjesto u jednoj od utrka Svjetskog kupa skijašica. Treće mjesto pripalo je Šveđanki Anni Swenn Larsson, petoj nakon prve vožnje. Ona je za Shiffrin zaostala 0.81 sekundu.