kvalifikacije za ligu prvaka

Pretkolo LP-a: Čolak donio važnu pobjedu Malmöu, Ludogorec se spasio u nadoknadi

JUČER i danas igrale su se prve utakmice 1. pretkola Lige prvaka.

Dinamo je u dramatičnoj utakmici na Maksimiru pobijedio Valur 3:2 iako je do 88. minute vodio 3:0 i u uzvratu na Islandu će morati igrati maksimalno ozbiljno.

Na ostalim susretima igranim u srijedu Malmö je pobijedio Rigu 1:0 golom bivšeg Rijekina napadača Mirka Antonija Čolaka u 50. minuti. Šveđani su od 41. minute igrali s igračem više i imali su još četiri velike prilike, ali je završilo minimalnih 1:0.

Legia iz Varšave je u gostima pobijedila Bodo/Glimt 3:2, a Ludogorec je tek u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio Soligorsku za pobjedu 1:0.

Sheriff je protiv Teute sve riješio u gostima u Albaniji pobjedom 4:0, a ni Slovan iz Bratislave ne bi trebao imati problema u uzvratu protiv Shamrock Roversa. Bilo je 2:0 za Slovake.