PSG kod kuće ostao bez dva boda u šestoj minuti sudačke nadoknade

U POSLJEDNJEM susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG i Reims su odigrali 1:1, a gosti su šokirali prvaka izjednačivši u šestoj minuti sudačke nadoknade.

PSG je poveo u 51. minuti golom Neymara, no osam minuta kasnije domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Marco Verratti. Kada se već činilo da će PSG upisati pobjedu, Folarin Balogun je u šestoj minuti nadoknade šokirao Park prinčeva.

PSG je bio bez ideje, bez žestine, unatoč prisutnosti Mbappea, Neymara i Messija. Zanimljivo, bila je to četvrta ligaška utakmica PSG-a u 2023. godini, a pariški sastav je dobio samo jednu uz dva poraza (Lens, Rennes) i jedan remi. Na ljestvici vodi PSG s 48 bodova, drugi je Lens s 45 bodova, dok je treći Marseille s 43 boda.