LIGE PETICE

ROMA - MILAN 1:2 Zlatan u derbiju zabio golčinu, izborio penal za trijumf i izašao

MILAN je u derbiju 11. kola Serie A pobijedio 2:1 kod Rome te tako zadržao korak s Napolijem na vrhu. Dvojac je izjednačen sa sedam bodova ispred aktualnog prvaka Intera

Utakmicu je obilježio Zlatan Ibrahimović, koji je prvi gol sjajno postigao iz slobodnjaka u 26. minuti. Poslao je loptu nisko pokraj živog zida te tako iznenadio sve, a najviše Rominog golmana Ruija Patricija.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ IBRAHIMOVIĆEV GOL

Za drugi, koji je iz penala u 57. minuti zabio Franck Kessie, izborio je kazneni udarac tako što ga je u prodoru srušio Roger Ibanez

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KESSIEJEV GOL

Gospodin u godinama (40) je odmah zatim izašao iz igre, ali je njegov učinak u manje od sat vremena bio dovoljan za važni trijumf kod momčadi Josea Mourinha.

Roma je posljednjih 25 minuta imala igrača više nakon što je isključen Theo Hernandez, ali je uspjela samo smanjiti zaostatak golom Stephana El Shaarawyja u trećoj minuti nadoknade.