Skandal na utakmici Bostona i Chicaga: Navijači izviždali košarkaša, on im pokazao srednji prst

Screenshot (Youtube)

BOSTON je u teškoj situaciji u prvoj rundi doigravanja NBA lige. Momčad koja je osvojila prvo mjesto na Istoku nakon poraza 97:111 od Chicaga gubi u seriji 0:2.

Drugu utakmicu serije obilježilo je i skandalozno ponašanje igrača Bostona Marcusa Smarta. Njega su navijači izviždali nakon promašene trice sredinom posljednje četvrtine, a on im je odgovorio sramotnim potezom - pokazao im je srednji prst i na terenu se raspravljao s njima dok je njegova momčad primala nove poene.

U preostalim utakmicama Toronto i Los Angeles Clippersi izjednačili su serije protiv Milwaukeeja i Utah Jazza. Toronto je rezultatom 106:100 slavio protiv Milwaukeeja, nakon što su gosti u posljednje dvije minute ostali bez postignutog poena nakon rezultata 100:100.

Clipperse je do 99:91 pobjede protiv oslabljenog Utah Jazza koji je ostao bez ozlijeđenog centra Rudyja Goberta, predvodio Blake Griffin s 24 poena.