REGIJA

Srpski mediji o porazu od Hrvatske: Kraj brukanja rukometaša, Hrvati su prejaki

SRBIJA je poražena i u trećoj utakmici na Europskom prvenstvu. U ponedjeljak navečer u Grazu slavila je Hrvatska 24:21 i tako otišla u drugi krug sa sve tri pobjede.

Srbi su ostali na nula bodova poslije poraza od Bjelorusije i Crne Gore iako su protiv Hrvatske ostavili puno bolji dojam, čak su na poluvremenu vodili 10:8 i bili tvrd suparnik do raspada koji je uslijedio.

Tamošnji mediji ističu da je 40 dobrih minuta bilo premalo za senzaciju te da je Hrvatska ipak bila prejaka.

Kurir je otišao najdalje s naslovom "Brukanju rukometaša došao je kraj: Hrvatska prejaka za Orlove, Srbi se vraćaju kući", dok Alo i Blic ipak hvale snažnu Hrvatsku.

"Orlovi poletjeli visoko protiv Hrvata, a onda se približili suncu. Kraj znate", stoji na portalu Alo.rs