Srpskom košarkašu postavljeno pitanje na njemačkom. Njegova reakcija je viralni hit

KOŠARKAŠI Srbije nisu uspjeli osvojiti zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu. Bolja od reprezentacije Srbije u finalu je bila Njemačka koja je svoje povijesno zlato osvojila pobjedom 83:77. Dennis Schröder s 28 koševa bio je prvo ime Njemačke, ujedno i MVP natjecanja, a Aleksa Avramović s 21 košem najbolji strijelac Srbije u finalu.

Upravo Avramovićeva reakcija s konferencije za medije nakon finala postala je hit koji se dijeli na društvenim mrežama. Na presici su Srbiju predstavljali izbornik Svetislav Pešić i Avramović kada je u jednom trenutku postavljeno pitanje na njemačkom jeziku. Njegove grimase i zbunjen izraz lica brzo su se proširile po internetu i nasmijale mnoge. Video pogledajte OVDJE.