Szczesny nakon ispadanja Poljske tješi sinčića. Video oduševio nogometni svijet

POLJSKA je ispala sa Svjetskog prvenstva nakon 3:1 poraza od Francuske u osmini finala. Olivier Giroud zabio je za vodstvo Francuske u 44. minuti, a u 74. i 91. je Kylian Mbappé pogađao u mrežu poljskog golmana Wojciecha Szczesnyja. Počasni i oproštajni gol za Poljsku zabio je Robert Lewandowski u 99. minuti iz penala.

Odmah nakon utakmice proširila se snimka uplakanog Szczesnyjevog sinčića. Szczesny je bio najbolji poljski pojedinac na Mundijalu u Kataru i najzaslužniji za prolazak skupine ispred Saudijske Arabije i Messija. Obranio je dva jedanaesterca u četiri utakmice te tako pogurao svoju reprezentaciju do osmine finala.

Snimka je postala hit među nogometnim fanovima, posebno zbog scena u kojima otac pažljivo i brižno tješi sina nakon poraza.