Tragikomični Milan prima gol: Gdje je golman, što radi Higuain?

Screenshot: Youtube

MILAN je najnoviju u nizu blamaža posljednjih godina doživio kod Olympiakosa u posljednjem kolu skupine Europa Lige.

Porazom 1:3 ispao je iz Europe, a dalje ide grčki klub, iako je Milanu kod njega za prolazak bio dovoljan i poraz s jednim golom razlike.

Jer Milan je u Pirej došao s velikim kapitalom: tri boda više od domaćina i pobjedom 3:1 iz njihove prve utakmice u Milanu.

Trebao je dakle samo ne izgubiti s više od jednim golom razlike, ali nije bio sposoban za to.

Sve do 60. minute držao je nulu, ali onda je propao za 20 minuta, jer samo toliko trebalo mu je da primi čak tri gola.

Prvi najbolje govori u kakvom je stanju momčad sedmerostrukog prvaka Europe.

Nakon kornera za domaću momčad, Pape Abou Cisse ostao je sam pred golom Milana. Golman Pepe Reina za to vrijeme s druge strane peterca gleda što se događa pred njegovom mrežom, a Gonzalo Higuain u neposrednoj blizini suparnika koji je u najopasnijoj poziciji radi ono što posljednjih godina čini pred suparničkim golom; spor je i kasni.

Cisse tako lako poentira za početak još jednog ranog Milanovog kraja u Europi.