Trener Napolija u čudu nakon gola Osimhena: Ovo nikada nije viđeno, nevjerojatno

Screenshot: Youtube

NOGOMETAŠI Napolija došli su do pete uzastopne prvenstvene pobjede slavljem od 3:0 na gostovanju u La Speziji.

Vodstvo momčadi Luciana Spallettija donio je Gruzijac Kviča Kvaratškelia u 47. minuti iz kaznenog udarca dosuđenog zbog neopreznog igranja rukom Recce u šesnaestercu. Preostala dva pogotka postigao je Nigerijac Victor Osimhen u 69. i 73. minuti, kad je Napoli iskoristio pogreške domaće obrane.

Prvi Osimhenov pogodak ostavio je u čudu trenera Napolitanaca Luciana Spallettija. Osimhen je u skoku nadvisio suparničkog igrača i golmana dok je s obje noge bio na zemlji (gol pogledajte na 1:50 videa).

"Nikada nisam vidio skok poput ovog Osimhena. Stajati mirno i odraziti se s dvije noge je nešto što prije nije viđeno. Nevjerojatno", rekao je Spalletti.