Trener Slavena nakon poraza od Hajduka: Ja u Dinamu? Ne pada mi na pamet

HAJDUK je pobijedio Slaven Belupo 4:0 u 22. kolu SuperSport HNL-a. Za Splićane su zabili Nikola Kalinić u zadnjim sekundama prvog poluvremena, Josip Brekalo u 48., Anthony Kalik u 51. te Filip Čuić u 68. minuti. Slaven je bio bezopasan, a njegov trener Roy Ferenčina nakon utakmice je rekao:

"Čestitao bih Hajduku na potpuno zasluženoj pobjedi. Bolje su ušli u utakmicu. Mi smo bili bezidejni, zakazali smo u svim segmentima igre. Bilo je samo pitanje kada ćemo primiti gol."

Novinari su ga pitali može li Hajduk biti prvak, a Ferenčina je odgovorio da može. Nakon toga su ga pitali je li ga Dinamo zvao da zamijeni Sergeja Jakirovića: "Ne, ne pada mi na pamet", odgovorio je Ferenčina. Slaven je vodio dosad u 17 utakmica. Ima sedam pobjeda, dva remija i osam poraza.