Tudor slavi: Pogledajte kakav je poklon dobila njegova momčad od suparničkog vratara

U POSLJEDNJEM susretu 26. kola turskog prvenstva Galatasaray, kojeg vodi Igor Tudor, na svom je terenu razbio Adanaspor s 4:0. Momčad hrvatskog trenera lako je odradila dvoboj s fenjerašem te nakon vodstva 1:0 na poluvremenu, posao završila u drugih 45 minuta.

Lukas Podolski glavom je načeo goste u 25. minuti nakon komične reakcije vratara Charlesa-Huberta Itandjea. Na 2:0 povisio je Garry Rodrigues u 47., dok je točku na i stavio Selcuk Inan, koji je realizirao dva penala u 56. i 59. minuti za visokih 4:0.

S nova tri boda Galatasaray je stigao na treće mjesto s 49 bodova, dva više od četvrtog Fenerbahčea. Na vrhu je Besiktas s 58 bodova ispred Istanbul BB-a koji ima 53. Adanaspor je posljednji, 18., s 20 bodova.