Tužni Modrić je sjeo, a k njemu su došli Albanci. Evo što su tražili

HRVATSKA je remizirala s Albanijom 2:2 u drugom kolu Europskog prvenstva. Albanci su nakon jako lošeg prvog dijela Hrvatske vodili 1:0, a momčad Zlatka Dalića u drugom poluvremenu preokrenula je rezultat u razmaku od dvije minute. Ipak, Hrvatska nije uspjela sačuvati vodstvo te je u 95. minuti primila pogodak za podjelu bodova.

Nakon što je sudac odsvirao kraj, hrvatski kapetan Luka Modrić sjeo je na travu, a k njemu je došlo nekoliko albanskih nogometaša. Među njima su bili Kristjan Asllani, zvijezda albanske reprezentacije koja igra u Interu, kao i Arber Hoxha, nogometaš Dinama.

Asllani je i pomogao Modriću da ustane, a izgledalo je kao da su obojica pitala Modrića za razmjenu dresova. Zasad nije poznato tko se to od albanskih nogometaša usrećio i dobio dres hrvatskog kapetana nakon utakmice.