U Kaštelima nogometaš ugrizao suparnika za lice, sudac dao četiri crvena kartona

UTAKMICA 18. kola 1. ŽNL Splitsko-dalmatinske, inače petog razreda hrvatskog nogometa, u kojoj su u Kaštel Starom igrali domaći Val i Mračaj iz Runovića, ušla je u anale ovog natjecanja.

Val je pobijedio 1:0 golom Zorana Plazonića iz penala u 31. minuti, ali to je potpuno zasjenilo neviđeno nasilje na terenu. Sudac Željko Modrić iz susjedne Kaštel Gomilice podijelio je čak 17 kartona, 13 žutih i 4 crvena.

U 31. minuti sudac je dosudio kazneni udarac za domaćine, a nakon toga je krenula nervoza na obje strane, piše Dalmatinski nogomet. Do tada na utakmici nije bilo ni jednog kartona, a nakon toga ih je dodijeljeno 17.

Najprije je zbog vrijeđanja suca isključen Josip Puljiz koji je bio u svojstvu službene osobe Mračaja, dok je u 64. minuti domaći igrač Plazonić isključen zbog dva žuta kartona.

Vrhunac svega je crveni karton iskusnog Branka Čubrila koji je u 75. minuti ugrizao protivnika Darija Ljubića za lice, koji mu nije ostao dužan pa ga je udario glavom o glavu. Obojica su isključeni.