Unitedov vratar od 52 milijuna eura nakon Bayerna: Zbog mene smo izgubili

BAYERN je pobijedio 4:3 Manchester United u prvom kolu Lige prvaka. Njemački prvak vodio je 2:0 na poluvremenu golovima Leroya Sanea i Sergea Gnabryja, a United se vratio preko Rasmusa Højlunda u 49. minuti. Harry Kane je u 53. zabio za 3:1, a Unitedu je nadu vratio Casemiro u 88. minuti. Mathys Tel bio je strijelac za 4:2 u 92., no Casemiro je novim golom u 95. minuti postavio konačnih 4:3.

Lošu večer na golu Uniteda imao je kamerunski vratar Andre Onana (27), koji je ovog ljeta stigao iz Intera za 52.5 milijuna eura. Onana je trebao značajno poboljšati Unitedovu obranu svojim kvalitetama, no u šest odigranih utakmica za novi klub primio je 14 golova. Nakon Bayerna je bio samokritičan.

"Moram naučiti lekciju. Imam još puno toga dokazati. Ovo danas je bila jedna od mojih najgorih utakmica. Momčad nije mogla pobijediti zbog mene", rekao je bivši vratar Intera. Onana je naslijedio Davida De Geu, no zasad nije opravdao ogroman novac koji su Englezi uložili u njega.