Veliki kiks Dejana Lovrena. Pogledajte kako je asistirao protivniku za gol

LYON je pobijedio kod Angersa 3:1 u 25. kolu francuskog prvenstva. Gosti su poveli preko Thiaga Mendesa u 38. minuti, a u 80. je Amin Sarr pogodio za 2:0 Lyona. U 87. minuti Angers je smanjio preko Abdallaha Sime, koji je iskoristio pogrešku bivšeg hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena.

Lovren je neoprezno vraćao loptu svom vrataru Anthonyju Lopesu i tako praktički asistirao Simi, kojem je preostalo samo realizirati stopostotnu šansu za smanjenje rezultata.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Kiks nije koštao Lyon bodova

Ipak, Lyon se vrlo brzo vratio na dva gola prednosti. Bradley Barcola zabio je u 92. za potvrdu pobjede. Lyon je trenutno osma momčad francuskog prvenstva, a u sljedećem kolu dočekuje Lorient. Angers je posljednji na ljestvici, a u sljedećem kolu gostuje kod Montpelliera.

Lovren se prije dva dana oprostio od hrvatske reprezentacije nakon 78 nastupa i pet pogodaka te kao osvajač dviju medalja sa svjetskih prvenstava - srebrne u Rusiji i brončane u Kataru.