VIDEO Armenija pomogla Hrvatskoj, ali autogolom udaljila sebe od Europskog prvenstva

Screenshot: Sport Klub

ARMENIJA i Wales odigrali su 1:1 u utakmici koja je bila od velike važnosti za hrvatsku reprezentaciju. Hrvatska sada opet ima sve u svojim rukama te s dvije pobjede sigurno ide na Europsko prvenstvo. Susret je krenuo odlično za Hrvatsku jer je Armenija u sedmoj minuti zabila preko Lucasa Zelarajana, no zatim se situacija zakomplicirala.

Welšani su u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela izjednačili na 1:1 zahvaljujući autogolu Naira Tiknizjana. Connor Roberts iz auta je ubacio loptu u šesnaesterac, a Tiknizjan je nespretno reagirao i glavom svladao svog vratara Ognjena Čančarevića.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL.

Ipak, to je bio i konačan rezultat, a on najbolje odgovara - Hrvatskoj. Armenija je ostala samo na ludoj teoriji za plasman na Euro, dok se Wales sada mora nadati kiksu Hrvatske.