VIDEO Bivši Hajdukov dragulj zabio PSG-u. Slavlje prvaka u utakmici sa sedam golova

ANTE PALAVERSA odigrao je prve minute za Troyes u francuskom prvenstvu i iskoristio ih za gol Paris Saint-Germainu. Bivši dragulj splitskog Hajduka ušao je u igru protiv PSG-a u 81. minuti, a golom u 88. smanjio je za svoju momčad na konačnih 4:3.

Palaversa je gol postigao nakon ubacivanja iz kuta. Lopta je u toj akciji stigla do njega na vrhu peterca, a on je napravio korak prema naprijed i glavom ju je poslao iza leđa Gianluigija Donnarumme.

Palaversa je prije tri i pol godine za 6.3 milijuna eura iz Hajduka prešao u Manchester City. U to vrijeme su brojni stručnjaci tvrdili da je pred njim blistava budućnost, no pokazalo se da bivši igrač Hajduka ipak nije uspio ispuniti velika očekivanja.

U Cityju se nije uspio nametnuti u jakoj konkurenciji Pepa Guardiole pa na Etihadu nije upisao nijedan nastup, a u međuvremenu je bio na posudbama u Oostendeu, Kortrijku i Getafeu. Od kraja kolovoza je u Troyesu.