RUKOMET

VIDEO Bizaran incident u Norveškoj. Slovenac napao svog golmana pa dobio crveni

Screenshot: Twitter

U NEDJELJU je u Kristiansundu odigran derbi 28. kola norveške Eliteserien u kojem je istoimeni domaćin s 3:2 poražen od Vikinga iz Stavangera. Momčad Vikinga je do preokreta došla golovima u 88. minuti i u 3. minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.

Osim kasnog gola, u sudačkoj nadoknadi je viđen i bizaran incident. Nakon što je pao gol, došlo je do fizičkog obračuna vratara Vikinga Patrika Gunnarssona i 22-godišnjeg slovenskog stopera Davida Brekala, njegova suigrača.

Slovenac je dva puta odgurnuo kolegu, a sudac mu je za to pokazao crveni karton u 5. minuti sudačke nadoknade. Nakon pregleda snimke postao je jasno da je islandski vratar simulirao. Brekalo ga je gurnuo, ali u predjelu prsa, a Gunnarsson se uhvatio za lice. Ipak, odluka je ostala jer situacija nije pregledavana na VAR-u, već tek u emisiji nakon utakmice.