VIDEO Cityjev as podivljao na protivnika, zbog hvatanja za vrat dobio crveni karton

Screenshot: Twitter

RODRI, jedan od najboljih igrača Manchester Cityja, dobio je izravni crveni karton u uvodnim sekundama drugog poluvremena utakmice šestog kola Premier lige protiv Nottingham Foresta. Španjolac je bio u duelu uz aut-liniju s Morganom Gibbs-Whiteom, nakon čega je krenuo sukob.

Rodri i Gibbs-White prvo su se unijeli jedan drugome u lice, da bi ga Rodri prvo odgurnuo, a onda i na trenutak uhvatio za vrat. Gibbs-White je pao na teren, a sudac Anthony Taylor mu je pokazao izravni crveni karton. Tu je odluku potvrdio i nakon pregleda snimke. Gibbs-White je pak dobio samo žuti karton.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ RODRIJEV CRVENI KARTON.

Unatoč tome što je cijelo poluvrijeme igrao s igračem manje, City je uspio sačuvati prednost od 2:0 koju je stekao u prvom dijelu.