NOGOMET

VIDEO FIFA: Može li ovaj gol sa 70 metara biti kandidat za Puškaša?

ATLETICO TUCUMAN, nakon 15 odigranih kola vodeća momčad argentinskog prvenstva, bio je domaćin Barracas Centralu u svojoj posljednjoj utakmici. Na njoj je viđen gol postignut sa 70-ak metara udaljenosti.

Postigao ga je Mateo Coronel u trećoj minuti sudačkog produžetka ogleda, u kojem je na travnjak ušao kao zamjena za Cristiana Menedeza tek 13 minuta ranije. Bio je to gol kojim je postavljen i konačan rezultat (4:0) nakon što su prije njega mrežu gostujuće momčadi tresli Menendez, Ramiro Ruiz Rodriguez i Joaquin Pereyra.

FIFA je gol objavila na svom Twitter profilu uz pitanje: "Može li gol Matea Coronela sa 70 metara biti kandidat za Puškaševu listu?" Nagrada Puškaš dodjeljuje se od 2009. godine strijelcu najljepšeg gola u sezoni.