VIDEO Grobari u prvom poluvremenu nisu navijali, a onda je uslijedio spektakl

U PREPUNOJ beogradskoj Štark Areni Partizan je poražen od Real Madrida 78:85 u četvrtoj utakmici četvrtfinalne faze Eurolige. Uoči utakmice nije bilo nikakvog spektakla i navijanja, a utakmica je započela minutom šutnje zbog masakra u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar, u kojem je 14-godišnjak ubio osmero učenika i zaštitara škole te ranio šestero djece i profesoricu.

Grobari su uglavnom zviždali protivniku tijekom napada i pljeskali svojim igračima na dobrim potezima u prvome poluvremenu, koje je završilo 45:42 za španjolsku momčad. U drugom poluvremenu uslijedio je spektakl. Grobari su od prve sekunde krenuli pjevati himnu, a cijelom dvoranom snažno su se prolamali glasovi i stihovi Partizanovih navijača.