Pogledajte ludi Haalandov potez. Malo je nedostajalo za gol karijere

ERLING HAALAND je u utakmici šesnaestine finala FA kupa protiv Arsenala umalo zabio vjerojatno najbolji gol u karijeri. Nažalost po Norvežanina, jedan igrač Arsenala je ispred gol linije zaustavio loptu i spasio svoju momčad od ranog vodstva Manchester Cityja koji je na kraju slavio 1:0 golom Akea u 64. minuti.

Igrala se 9. minuta kad je Haaland krenuo na jednu dugu nisku loptu iz zadnje linije, ali je Arsenalov golman Turnier istrčao iz šesnaesterca na 25 metara od svojega gola i uspio je izbiti loptu. Ona se odbila u zrak, a Haaland je onda škaricama u maniri Zlatana Ibrahimovića pokušao prebaciti čitavu obranu i zabiti spektakularan gol. No, Tomiyasu je dobro pratio akciju i zaustavio loptu.