LIGE PETICE

VIDEO Kovač i Monaco jedva izbjegli poraz. Spasio ih nevjerojatan promašaj iz penala

MONACO i Nice remizirali su u utakmici 6. kola francuske Ligue 1 s 2:2. Ovaj remi u derbiju Azurne obale bio je drugi ove sezone za Monaco koji uz to ima tri poraza i samo jednu pobjedu.

Prvo vodstvo na utakmici imao je Monaco. Momčad Nike Kovača povela je u 39. minuti nakon pogotka Aleksandra Golovina i s vodstvom je otišla na poluvrijeme.

Andy Delort izjednačio je u 51. minuti, a Hicham Boudaoui pogodio je za preokret u 73. minuti. Ipak, Monaco je nastavio pritiskati pa je u 77. minuti iznudio kazneni udarac koji je zabio Wisam Ben Yedder.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PROMAŠAJ GOUIRIJA

Samo pet minuta kasnije ponovno je dosuđen kazneni udarac, ovoga puta na drugoj strani zbog igranja rukom. Amine Gouiri nije bio precizan kao Ben Yedder, nije pogodio čak ni okvir gola, pa je Monaco zadržao bod.