LIGE PETICE

VIDEO Liverpoolov 19-godišnjak prekrasno zabio svoj prvi gol pa se rasplakao

HARVEY ELLIOTT, 19-godišnji krilni napadač Liverpoola, zabio je svoj prvi gol u Premier ligi u pobjedi Liverpoola 9:0 protiv Bournemoutha. Elliott je fantastično pogodio za 2:0 lijevom nogom s ruba kaznenog prostora u šestoj minuti utakmice. Nakon toga nije mogao suzdržati emocije pa je u slavlju gola zaplakao.

Liverpool je već nakon nešto više od pola sata demolirao Bournemouth. Luis Diaz zabio je već u trećoj minuti. Uslijedio je pogodak Elliotta, a zatim je zabio i Alexander Arnold pa Roberto Firmino. Za prva tri pogotka Firmino je asistirao. Do poluvremena je bilo već 5:0. Zabio je Van Dijk u 45. minuti.

U drugom je dijelu Liverpool nastavio trpati. Naprije je u 46. minuti Mepham zabio autogol, a onda je u 63. Roberto Firmino zabio svoj drugi gol za 7:0. Carvalho je u 80. povisio na 8:0, a Luis Diaz u 85. povisio je na 9:0.