VIDEO Nevjerojatan promašaj Liverpoolovog igrača od 100 mil. eura. Imao je prazan gol

Screenshot: Twitter

LIVERPOOLOV napadač Darwin Nunez imao je nevjerojatan promašaj u gostujućoj pobjedi kod Ajaxa 3:0. U 44. minuti utakmice Roberto Firmino dodao mu je loptu na četiri metra od gola, Nunez je bio potpuno sam, vratar je već bio svladan, ali Urugvajac je pogodio vratnicu.

Ipak, u 49. minuti Nunez se iskupio i postigao lijep pogodak glavom za 2:0 Liverpoola. Pogotke u Liverpoolovoj pobjedi i osiguranju prolaska u osminu finala Lige prvaka postigli su i Mohamed Salah te Harvey Elliott.

Nunez nije najbolje krenuo u sezonu nakon što ga je Liverpool doveo u transferu vrijednom 100 milijuna eura (75 + 25 bonusa), ali u zadnje vrijeme ipak igra dobro. U posljednjih pet nastupa postigao je četiri pogotka - zabio je u svakoj od četiri utakmice kad je bio u prvih 11. No kao što možemo vidjeti, i dalje nije u potpunosti izbrusio završnicu.