LIGA NACIJA

VIDEO Nova pobjeda BiH u Ligi nacija. Iduće sezone mogla bi igrati s Hrvatskom

REPREZENTACIJA Bosne i Hercegovine svladala je Finsku s 3:2 na Bilinom polju u Zenici. Bila je to sjajna utakmica s čak četiri pogotka u prvih pola sata, a junak je bio napadač Intera Edin Džeko koji je dvama golovima donio preokret susjednoj državi i važnu pobjedu.

BiH je povela golom Miralema Pjanića iz penala u petoj minuti, ali Finci su do 18. minute golovima Teemua Pukkija i Benjamina Kallmana okrenuli rezultat. U 29. minuti Džeko izjednačava nakon fenomenalne asistencije Pjanića, a isti igrač je nakon sjajne solo akcije donio pobjedu u 58. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE BIH POBIJEDILA FINSKU

Ljiljani su ovom pobjedom zadržali prvo mjesto u skupini, ispred Crne Gore. Podsjetimo, u slučaju da i nakon šest kola BiH bude prvoplasirana momčad skupine, ići će na završnicu Lige B, ali i izboriti plasman u elitnu skupinu u kojoj igra i Hrvatska.