PONAJBOLJI igrač na travnjaku bio je hrvatski nogometaš Panathinaikosa Ante Rukavina u dvoboju četvrtog kola grčkog doigravanja za eurokupove.

Do četvrte su pobjede u četvrtoj utakmici igrači Panathinaikosa stigli pobijedivši Larisu na gostovanju 1:0. Jedini je gol na utakmici bio djelo južnoafričkog reprezentativca Brycea Moona u 68. minuti. Dodavanjem mu ga je omogućio upravo Šibenčanin, koji devet minuta kasnije pogodio gredu hrvatskog vratara domaćih Tomislava Vranjića, koji je branio svih devedeset minuta, već treći put zaredom u doigravanju.

I Rukavina je odigrao svih devedeset minuta, prvi put u jednoj prvenstvenoj utakmici otkako je u dresu atenskog kluba. Jednom ga dosada trener Henk Ten Cate samo nije mijenjao u kup-dvoboju.

Rukavina je zabio Larisi u dvoboju prošloga, trećeg kola jedan gol u domaćoj 3:1 pobjedi Panathinaikosa.

Dva kola prije kraja PAO je vodeći na ljestvici doigravanja čiji će pobjednik ući u drugo pretkolo Lige prvaka. Drugoplasirana će momčad izravno ući u Europa ligu, novoformirano izdanje Kupa Uefe.