hrvatski nogometaši

VIDEO Sjajni Ljubičić zabio dva gola za LASK. Došao je do 13 golova ove sezone

LASK iz Linza u 12. kolu austrijske Bundeslige pobijedila Austriju iz Klagenfurta 3:1. LASK je u vodstvo došao u 15. minuti golom Marina Ljubičića. Hajdukov napadač na posudbi u Linzu dobro je pratio akciju svoje momčadi i odbijenu loptu nakon udarca spremio u gol za 0:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI LJUBIČIĆEV GOL

Ljubičić je u 72. minuti zabio i svoj drugi gol na utakmici. Ljubičiću su to bili već 12. i 13. gol u 12 nastupa ove sezone, a u prvenstvu ih je zabio devet u deset utakmica. Podsjetimo, Ljubičić je u LASK stigao ovog ljeta na posudbu, a Austrijanci imaju opciju otkupa njegova ugovora za 2.5 milijuna eura što će gotovo sigurno iskoristiti.

Treći gol LASK-a postigao je Keito Nakamura u 73. minuti, dok je jedini gol Austrije zabio Jonas Arweiler deset minuta ranije. LASK je treća momčad austrijske Bundeslige s 22 boda, četiri manje od vodećeg RB Salzburga, koji ima utakmicu manje.