mls

VIDEO Trener je obećao show ako osvoji naslov. Evo što je napravio kad je uzeo trofej

NEW YORK CITY FC je sinoć osvojio prvi naslov prvaka MLS-a u svojoj povijesti.

New York je u gostima pobijedio favorizirani Portland Timbers boljim izvođenjem penala (4:2) nakon što je poslije 120 minuta rezultat bio 1:1. Gosti su poveli u 41. minuti golom Castellanosa, a Portland je produžetak izborio duboko u sudačkoj nadoknadi preko More.

Zvijezda večeri je nakon pobjede New Yorka bio njihov norveški trener Ronny Deila, koji je klub preuzeo 2020. godine. Kad je došao, Deila je obećao da će se skinuti na travnjaku, i to ne ako, nego kad donese naslov svojem klubu.

Deila je riječ održao i izveo show nakon proslave. Stao je pred navijače okružen svojim igračima i onda sve počeo skidati sa sebe na oduševljenje okupljenih. Norvežanin je skinuo sako, košulju i hlače te ostao samo u gaćama i tako podigao trofej naslova prvaka.