VIDEO U 83. minuti imali su 3:1 i penal. Izgubili su

NEVJEROJATAN preokret režirali su nogometaši Palmeirasa u brazilskom derbiju. U utakmici protiv vodećeg Botafoga Palmeiras je u 83. minuti gubio 1:3, bio suočen s penalom iz kojeg je njegov suparnik mogao do nove prednosti od tri razlike, a onda preokrenuo susret s tri uzastopna gola, slavio 4:3 i uzeo tri boda.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ČUDESAN PREOKRET U BRAZILSKOM DERBIJU

Eduardo, Tche Tche i Junior Santos od 21. do 36. minute nanizali su tri gola za Botafogo i na odmor otišli s velikim vodstvom i dobrog raspoloženja. Endrick je početkom nastavka iskoristio solo prodor u 49. minuti i smanjio prednost vodeće momčadi ljestvice, a onda je uslijedila luda završnica. Prvo je Botafogu u 76. isključen Adryelson, a potom je Tiquinho Soares u 83. imao penal za 4:1, kojeg je zaustavio Weverton. Nakon tog trenutka sve se preokrenulo.

Endrick je u 84. svojim drugim golom smanjio zaostatak, a Jose Lopez u 89. izjednačio rezultat. U dugoj sudačkoj nadoknadi, u 99. minuti susreta, Murilo je pogodio za preokret drugoplasirane momčadi brazilskog prvenstva.