West Hamov vratar izašao na teren sa slušalicama. Razlog je sve oduševio

WEST HAM i Newcastle odigrali su 2:2 u osmom kolu Premier lige. Domaćin je poveo golom Tomasa Součeka u osmoj minuti, a u drugom poluvremenu gosti su preokrenuli golovima Alexandra Isaka u 57. i 62. minuti. Konačnih 2:2 postavio je Mohammed Kudus u 89. minuti utakmice. Veliku pažnju uoči početka utakmice izazvao je domaći vratar Alphonse Areola (30).

Francuski internacionalac na teren je istrčao sa slušalicama. Uoči početka utakmice igrači oba tima za ruku su vodili dječicu na teren, a Areola je pokazao veliku solidarnost. Naime, dječak kojeg je vodio za ruku je autističan i buka s tribina i cijelog događaja ga plaši. Zbog toga je dječak morao nositi slušalice kako bi bio dio protokola. Areola se solidarizirao s njim i oduševio sve fanove.