Ante Palaversa

Nogometaš koji je Hajduk zamijenio Cityjem zabio drugi gol nakon odlaska s Poljuda

ANTE PALAVERSA, 20-godišnji hrvatski veznjak koji je prije dvije godine iz Hajduka prešao u Manchester City, bio je strijelac za Kortrijk u 1:2 domaćem porazu od Waregema u susretu 28. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

Palaversa je svojim drugim ovosezonskim golom doveo Kortrijk u vodstvo u 20. minuti, no samo tri minute potom Bruno je poravnao iz kaznenog udarca, da bi tri boda gostima osigurao Chory golom u 65. minuti. Hrvatskom nogometašu je to drugi gol nakon odlaska iz Hajduka. Nije zabijao na posudbama u Oostendeu i Getafeu.

Palaversa je igrao do 60. minute za Kortrijk koji je 13. na ljestvici s 36 bodova, dok je Waregem peti s 43. Na vrhu je Club Brugge sa 63 boda, 15 više od drugog Antwerpena.