Sudac Prosinečkom nije za ovo dosudio penal pa je u drami izgubio od Vide i Bešiktaša

BEŠIKTAŠ je u šestom kolu turske Superlige prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede. Momčad Domagoja Vide (igrao svih 90 minuta) je nakon remija sa Antalyjasporom i poraza od Konyaspora i Genclerbirligija, uspjela osvojiti sva tri boda na gostovanju u Denizliju protiv Denizlispora.

Već u 48. minuti vodili su sa 3:0 golovima Hutchinsona, Aboubakara (penal) i Larina, ali se neočekivano sve zakompliciralo kad je u 67. minuti Bešiktaš ostao s deset igrača s obzirom na to da je isključen Brazilac De Sousa.

Ekipa Roberta Prosinečkog najprije je u 76. minuti preko Murisa Mešanovića postigla prvi, a zatim u posljednjim trenucima utakmice preko Hadija Sacka i drugi gol.

Zabili bi i treći i izjednačili da je sudac Ulusoy svirao čisti kazneni udarac za Denizlija u 82. minuti kad je  N'Sakala u kaznenom prostoru Bešiktaša grubo nagazio na nogu Özdemira. Da stvar bude čudnija, VAR soba je pozvala suca Ulusoya da pogleda snimku, no nije promijenio odluku.