Trener Varaždina: Šteta da Hajduku nismo zabili još koji gol

VARAŽDIN i Hajduk remizirali su rezultatom 1:1 u utakmici 24. kola SuperSport HNL-a. Gol za vodstvo Varaždina zabio je Domagoj Drožđek u 40. minuti, a izjednačio je Niko Sigur u 66. minuti. Varaždin je od 51. minute bio s igračem manje jer je Marko Dabro dobio drugi žuti karton.

"Prije svega bih čestitao svojim dečkima na vrhunskoj utakmici. Prvo poluvrijeme je bilo jako dobro, šteta što nismo zabili još koji pogodak. Sveli smo Hajduk na minimum, zatvorili smo im prilaze prema golu. Jako sam zadovoljan današnjom utakmicom", nakon utakmice je rekao trener Varaždina Nikola Šafarić pa je dodao da je njegova momčad odigrala najbolje poluvrijeme sezone.

''Naravno, uzimajući u obzir protiv koga smo igrali, imamo puno razloga za zadovoljstvo. Dojma sam da nismo dobili taj crveni karton da bi bili bliže osvajanju sva tri boda.''

Dabro je u posljednje dvije utakmice ispao tragičar.

''Dese se takve utakmice. Znači nam jako puno, to sam već rekao i prije. S njim smo puno dobili'', rekao je Šafarić i pohvalio je atmosferu.

''Rijetko se igra pred ovakvom publikom. To je draž nogometa, da dođe toliko ljudi i da odigramo takvu utakmicu.''