VIDEO Treći igrač svijeta izgubio pa poludio. Razbio je reket i svađao se s publikom

Screenshot: Sportklub

ALEX DE MINAUR je u drugom kolu ATP Masters 1000 turnira u Parizu pobijedio Daniila Medvedeva 2:1 (6:4, 2:6, 7:5). Jedan break bio je dovoljan da Australac, 25. igrač svijeta, osvoji prvi set. Medvedev, koji se nalazi na trećem mjestu ATP ljestvice, oduzeo mu je servis u prvom gemu drugog seta pa isto ponovio za izjednačenje.

U odlučujućem setu je svaki tenisač napravio po jedan break, a u završnici je do pobjede došao De Minaur. Medvedev je napravio dvostruku pogrešku pa poludio prije no što je pozdravio suparnika. Razbio je reket bacivši ga snažno na tlo pa se svađao s nekim u publici. De Minauru i sucu je normalno dao ruku.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE MEDVEDEV POLUDIO

De Minaur će u četvrtfinalu pariškog turnira igrati protiv Amerikanca Francesa Tiafoea, koji je bio bolji od Britanca Jacka Drapera 6:3, 7:5.