VIDEO Teška ozljeda Danija Olma. Trener: Nešto je puknulo, na putu je za bolnicu

U POSLJEDNJOJ utakmici subotnjeg programa njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je rutinski na svom terenu svladao Koeln sa 6:0. Domaće je u prednost doveo Timo Werner (15-11m), da bi pitanje pobjednika bilo riješeno u završnici prvog poluvremena kada su postignuta tri pogotka. Dva je puta strijelac bio Lois Openda (40, 45+3), a jednom se lopta iza linije odbila od nespretnog gostujućeg vratara Marvina Schwaebea (43) nakon udarca Davida Rauma.

Konačni rezultat postavili su Benjamin Šeško (87) i Christoph Baumgartner (90+1). Osim golijade Leipziga, utakmicu je obilježila i teška ozljeda Danija Olma. Španjolac je na travnjaku proveo svega tri minute kada je nakon jednog duela pao na lijevo rame. Situaciju pogledajte OVDJE.

"Jako mi je žao momaka i navijača jer sam odmah odjurio u svlačionicu. Ne izgleda dobro. Nešto je slomljeno u ramenu. Na putu je za bolnicu. Sigurno možemo očekivati srednju do dugotrajnu pauzu", rekao je trener Leipziga Marco Rose za Sky.