Pogledajte ispad bijesa Luke Modrića. Vikao je na suca

Screenshot: Sport Klub

HRVATSKA je porazom 1:2 otvorila natjecanje u Ligi nacija. Momčad Zlatka Dalića gostovala je kod Portugala, otkud se kući vraća bez bodova, s dva primljena gola i razlikom golova -1 nakon što je Diogo Dalot, strijelac prvog gola za Portugal, skrenuo loptu u vlastitu mrežu poslije udarca Borne Sose. Drugi gol za Portugal, a svoj 900. u karijeri, zabio je Cristiano Ronaldo. Luka Modrić odigrao je 77 minuta i utakmicu završio uz žuti karton.

Zaslužio ga je Modrić u 72. minuti nakon što se sjurio prema sucu Umutu Meleriju i vičući objašnjavao zašto smatra da je sudac pogriješio u svojoj odluci. Tu situaciju možete vidjeti OVDJE. Turčin je koju sekundi prije toga dosudio prekršaj debitanta Igora Matanovića nad Vitinhom u opasnoj zoni.

Kapetan Modrić istaknuo se u utakmici preciznom predajom lopte (64/66, 97 posto), pri čemu je sa svih sedam dugih lopti pronašao suigrače.