Poljska u 97. minuti pobijedila Škotsku uoči gostovanja kod Hrvatske u Ligi nacija

POLJSKA je pobijedila 3:2 kod Škotske u prvom kolu Lige nacija u skupini u kojoj se nalazi i Hrvatska. Podsjetimo, Hrvatska je poražena od Portugala 2:1 u Lisabonu.

Poljska je povela golom Sebastiana Szymanskog iz osme minute na asistenciju Roberta Lewandowskog. Na 2:0 povisio je kapetan Lewandowski u 44. minuti golom iz penala. Billy Gilmour u 46. smanjio je vodstvo Poljaka, a na 2:2 je izjednačio Scott McTominay u 77. minuti. Pobjedu Poljskoj u sadržajnoj utakmici donio je Nicola Zalewski u 97. minuti iz penala.

U sljedećoj utakmici Poljska gostuje kod Hrvatske u nedjelju na Opus Areni. Škotska gostuje kod Portugala. Nakon prvog kola Portugal je prvi s tri boda, koliko ima i Poljska. Hrvatska i Škotska su trenutno bez osvojenog boda na začelju.