VIDEO PSG pobijedio nakon nevjerojatnog kiksa golamana Girone u 90. minuti

PSG je dominirao protiv novaka u elitnom društvu Girone na otvaranju Lige prvaka, no sve do sudačka nadoknade nije uspio svladati argentinskog vratara Paula Gazzanigu. I kada se već činilo kako će Španjolci u premjernom nastup u "Champions League" dohvatiti bod na Parku prinčeva, Gazzaniga je pokvario sve dobro što je učinio tijekom susreta.

U prvoj minuti nadoknade Nuno Mendes je ubacio prizemnu loptu s lijeve strane, trebao je to biti lak posao za Gazzanigu, no lopta mu je kroz ruke i noge prošla u gol. Situaciju pogledajte OVDJE.

Tri boda je dohvatio i europski doprvak Borussija Dortmund koja je tek u zadnjih 15 minuta slomila Club Brugge sa 3:0. Mrežu domaćina je načeo Jamie Bynoe-Gittens u 76. minuti, isti je igrač u 86. pogodio za 2:0, a konačnih 3:0 u petoj minuti nadoknade je golom iz kaznenog udarac postavio Serhou Guirasy.