Roditelji beba zakopanih u dvorištu dobili još jedno dijete. Odmah su uhićeni
ŽUPANIJSKI sud u Varaždinu nepravomoćno je osudio roditelje na po 17 godina zatvora zbog grubog zanemarivanja troje djece, uslijed čega je dvoje novorođenčadi preminulo i bilo zakopano u dvorištu.
20.6.2026.