Asistencija Jajala u porazu Palerma, Čop i društvo na korak od ispadanja

ATALANTA je na gostovanju u Palermu u 35. kolu Serie A s 3:2 stigla do bitne pobjede.

Golom Basellija i autogolom Anđelkovića Atalanta je vodila 2:0. U 43. minuti je smanjio Vazquez, a u 51. Gomez vratio dva gola prednosti gostima. U 56. minuti je vratar Atalante Avramov skrivio jedanaesterac i dobio crveni karton, ali Belotti nije realizirao udarac s bijele točke. Do kraja susreta Palermo je ublažio poraz preko Rigonija, koji je zabio na asistenciju Jajala.

Tako je Atalanta pobjegla osam bodova Cagliariju, za koji nastupa Duje Čop, i koji se nalazi u zoni ispadanja.

Gostujuću pobjedu 3:2 ostvario je i Sassuolo, koji je tako u drugu ligu gurnuo Cesenu, a Sampdorio je razbijanjem Udinesea 4:1 skočila na peto mjesto.