Bartulović zabio u porazu Krivbasa

MLADEN BARTULOVIĆ zabio je u porazu svog Krivbasa u 8. kolu ukrajinskog prvenstva.

Iličevec je kao gost slavio 2:1, a sva tri pogotka su postignuta u razmaku od samo četiri minute.

Iličevec je poveo s 2:0 golovima Kravčenka u 48. i Targamadzea u 50., a u 51. minuti je Bartulović vratio nadu domaćinu pogodivši za 2:1. No, do kraja utakmice se rezultat nije mijenjao, te je Krivbas upisao drugi domaći poraz u sezoni. Za Bartulovića je to bio drugi ovosezonski pogodak.

Bartulović je za domaćina odigrao svih devedeset minuta (dobio je i žuti karton pri samom kraju ogleda), dok je Antonio Jakoliš ušao u igru u 82. minuti.