Fulham poražen: Pogledajte Petrićev gol Sunderlandu!

MLADEN PETRIĆ zabio je svoj četvrti ovosezonski gol za Fulham, ali njegova momčad morala je na kraju potpisati kapitulaciju protiv Sunderlanda. Gosti su došli do svoje prve gostujuće pobjede te su golovima Fletchera, Cuellara i Sessegnona slavili 3:1.

Fletcher je goste doveo u prednost u 52. minuti, a vodstvo Sunderlanda poništio je Petrić u 62. minuti. Fulhamova akcija krenula je s boka, a nakon kratkog dodavanja Duff je s lijeve strane ubacio u peterac gdje je natrčao Petrić koji je zakucao loptu u gol. Međutim, gosti su odmah uzvratili preko Cuellara u 65. minuti, a konačni slom Fulhama dogodio se u 70. minuti kada je Sessegnona zabio za konačnih 3:1.

Istaknimo da je Petrić imao lijepu priliku zabiti drugi gol u 83. minuti, ali njegov udarac obranio je vratar Sunderlanda Simon Mignolet.