Medvjedi slavili kod Dornbirna, Zanoški debitirao za Kac!

U 30. KOLU EBEL lige hokejaši Medveščaka slavili su na gostovanju kod Dornbirna rezultatom 4:2.

Dornbirn je poveo odmah na početku utakmice, ali je u svega dvije minute na isti način uzvratio Geoff Waugh koji je poravnao na 1:1. U prvoj trećini Medveščak je ostvario lijepu prednost od 3:1, budući da su nakon Waugha zabili Buck, a zatim i Fraser.

Igrala se 28. minuta kada je Alexander Feichtner smanjio vodstvo Medvjeda na 3:2, ali Koren je pred sam kraj utakmice postavio konačan rezultat - 4:2.

Medvjedi su tako nastavili s dobrim igrama te su upisali drugu uzastopnu pobjedu, a novi izazov za zagrebačku momčad je Innsbruck koji u Ledenu stiže 18. prosinca. Za kraj, Tom Zanoški, bivši Medvjed, odigrao je prve minute za KAC iz Klagenfurta. Austrijanci su poraženi od Albe Volan 2:1.