PSG slavio kod Nancyja: "Hvala Ibrahimoviću"

PSG je teškom mukom došao do tri boda kod posljednjeplasiranog Nancyja u 10. kolu Le Championnata.

Momčad Carla Ancelottija spasio je Zlatan Ibrahimović u 75. minuti. Šveđanin je snažnim udarcem došao do desetog gola ove sezone.

"Hvala Ibrahimoviću. On je fantastičan nogometaš", rekao je Ancelotti nakon utakmice i dodao:

"Izgubili smo u Nancyju prošle sezone i zato nam je ova pobjeda iznimno važna. Ona će dodatno poboljšati karakter i osobnost ove momčadi."

Montpellier, aktualni prvak, konačno je slavio na domaćem terenu. Svladao je Nicu s 3:1, a sva četiri gola postignuta su u drugom poluvremenu. Za Montpellier su pogodili Souleymane Camara, John Utaka i Renato Civelli. Dario Cvitanich je u sudačkoj nadoknadi ublažio poraz gostiju.

Susret Sochazxa i Eviana odgođen je zbog velike količine snijega na travnjaku.