Pogledajte kako legendarni Alvaro Recoba puni mreže u Urugvaju!

PROSLAVLJENI urugvajski nogometaš Alvaro Recoba s 36 godina na leđima i dalje oduševljava svojim pogocima.

Recoba je danas igrač Nacionala, a prošle je subote zabio oba gola u 2:1 pobjedi svoje momčadi nad Fenixom u sklopu 4. kola urugvajskog nogometnog prvenstva.

U 8. minuti zabio je za 1:0 pogodak kojeg su mediji odmah proglasili možda i najljepšim ove sezone. Primio je loptu iskosa s desne strane kaznenog prostora i dalekometnim odmjerenim udarcem ljevicom pronašao dalji gornji. Nakon toga je Fenix izjednačio iz jedanaesterca, a potom je u 41. minuti ponovo na scenu stupio Recoba i iz neposredne blizine pospremio ubacivanje iz kuta.

Recoba je za milanski Inter između 1997. i 2008. godine zabio 53 gola u Seriji A, a boje Nacionala brani od prošle godine. Tijekom karijere je za urugvajsku reprezentaciju odigrao 69 utakmica i zabio pritom 11 golova.